Hakkımızda

Hakkımızda

Halı yıkamada güvenli adresiniz Ezel Halı Yıkama Fabrikası 10 yılı aşan hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyacanını duymaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren siz değerli müşterilerimize halı yıkamacılığı başta olmak üzere koltuk yıkama, battaniye-yorgan yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama ve overlok hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz teknolojiyi yakından takip etmekte olup, tam otomatik makinalar ile antibakteriyel temizlik yapmaktadır. Özel dezenfekte havuzlarımız , buharlı yıkama tekniklerimiz, HAV makinalarımız ve uzman personellerimiz tarafından kalite kontrolden geçerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uygun halı fiyatları olmuştur. Halı yıkamada başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Ezel Halı Yıkama Fabrikası gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Fabrikamızdaki tüm halı, yorgan-battaniye, el dokuma kilim v.b. eşyalarınız Firmamızca sigortalıdır. Memnuniyet, şikayet, bilgi almak veya fiyat almak için her zaman arayabilirsiniz.

Ücretsiz servisimiz ile dört mevsim 1.sınıf hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. El dokuma halılarınız, kilimleriniz deforma edilmeden ve renkleri birbirine karıştırılmadan bitkisel halı şampuanları ile yıkanmaktadır. Battaniye-yorgan yıkama hizmetimiz özel yorgan makinalarında zarar görmeden yapılmaktadır.

Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanımız başlamıştır.

Saygılarımızla
Ezel Halı Yıkama

 

Fabrikamızda Halı , Kilim ve Perdeleriniz
%100 Garantili Yıkanır.
______________________________
ÜCRETSİZ SERVİS

0312 430 8495
0541 390 3935
0553 506 1584

Fiyat Listesi İçin Tıklayınız.

Adres : Üzümcü Sokak No:13/E K.Esat Çankaya / ANKARA